Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

B-55 Mixed-parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 B-55 Kauko Koistinen Perjantai, 27.04.2018 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.04.2018 21:00 Bridge Areena, Hiomotie 10, Helsinki 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
2Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
3Paula Nurmi ()
Tapiolan TrikkiSeppo Räsänen (1444)
Savuton
4Miia Vesala (1066)
Akaan BKKarri Kupari (2170)
B-55
5Jarmo Laakso (1365)
Salon BKKati Sandström (1001)
Turun BK
6Carola Tengström (1097)
AVJohan Herrgård (1767)
AV
7Anni Mäkelä (1849)
Salon BkChrister Björkman (2126)
B-55
8Seija Lahtinen (1102)
B-55Jussi Angervo (1101)
B-55
9Pia Petäjä ()
Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
10Olavi Lounevaara (1512)
B55Taru Reinikainen (1259)
B55
11Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Vänni (2815)
Porin Bk
12Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
13Taru Suppula (1100)
TOPPIMartti Meronen (1219)
Turun Bk
14Maria Mylläri (2891)
H6Aleksi Aalto (3003)
B-19
15Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVChrister Ekström (1764)
AV
16Birgit Bärlund (1152)
AVLars Carlsson (1225)
AV
17Pia Erkkilä (1115)
ToppiArttu Karhulahti (1616)
Salon bk
18Johan linden (1163)
Christina Hertzman (1156)
19Janne Vesterinen (1240)
Porin BkGabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
20Eeva Parviainen (1142)
B-55Jukka Pesonen (1096)
B-55
21Anja Tuomi (1330)
SavutonHarry v Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
22Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
23Nina Bagge (2468)
Vasa bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
24Kirsi Virtanen ()
Markku Pekkinen (1829)
B-55
25Jonny Barman (1547)
Ekenäs BkMaj-Len Sarén (2198)
Hangö Bk
26Teija Tuomi (1809)
AkaaTimo Halttunen (1447)
Akaa
27Erkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bkPirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bk
28Monica Maamies (1534)
B-55Svante Degerth (2603)
Savuton
29Harri Sabelström (1609)
Tapiolan TrikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan trikki
30Kristiina Heinonen (2787)
Puijon BToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun