Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Salo Open Joukkuekilpailu, alle 50 MP

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon Bk Anni Mäkelä 050 5741 678 Lauantai, 12.05.2018 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 10.05.2018 21:00 Salon lukio, Kaherinkatu 2 70 €/joukkue
Lisätietoja
 Kilpailuun voivat osallistua vain ne joukkueet, joiden yhteenlaskettu MP-summa (1.1.2018 mukaan) on alle 50 MP.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1JettekivaSini Siira (1012)
Vesa Alatalo (1594)
Gabriella Ahlvik (2197)
Karri Kupari (2170)
Tammerbridge
Tammerbridge
Hangö BK
B-55
2Your Company Name hereAntti Saarinen (1436)
Mikko Vänni (2815)
Ritva Peltomaa (1931)
Mikko Johansson (2030)
Tammerbridge
Porin Bk
Porin Bk
Turun Bk
3SwägädägämastersJanne Tuononen ()
Toni Juopperi ()
Ilona Vänni ()
Vesa Pekkanen ()
Jyväskylän BK
OY-Bridge
Tammerbridge
Savuton
4Anna tasoitusJonny Barman (1547)
Anders Johansson (1217)
Aki Romo (2298)
Kosti Piipponen (2767)
Ekenäs Bk
Ekenäs Bk
Ekenäs Bk
Ekenäs Bk
5Juniorit 2Aarne Koivu ()
Arttu Keisala ()
Siiri Ikäheimonen ()
Daniel Hiironen ()
Jyväskylän Bk
Ähtärin Bk
Oulun Bk
Ähtärin Bk
6Arttu per..Henrik Solin ()
Timo Toivila ()
Arttu Sadeharju ()
Aku Nieminen ()
ÅBK
Turun BK
Seinäjoen BK
Seinäjoen BK
7Akaan SeinäSusanna Yli-Suomu ()
Jarkko Luokkakallio ()
Vilma Noponen ()
Vesa Viirelä ()
Seinäjoen Bk
Seinäjoen Bk
Akaan Bk
Ähtärin Bk
8SÄKÄAare Talumaa (2062)
Lasse Saloranta (1912)
Outi Säkäjärvi (2963)
Rauno Tasala (3025)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
9Hirttämättömät lurjuksetJari Hilska (1883)
Lasse Hilska (1896)
Jaakko Viima (2080)
Matti Rintala (3024)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
10Neljän suoraKari Launis (1398)
Markkku Juva (1900)
Taisto Louhikoski (2741)
Antti Voitto (1391)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
11Team B-19Pirjo A Nurminen (1694)
Arja Kummila (3006)
Leena Eerikäinen (1922)
Jorma Röytiö (1524)
B-19
B-19
B-19
B-19
12Hyvinkään KONEETEeva Sammalisto (3047)
Jukka Aalto (1928)
Veikko Korhonen ()
Jaakko Ranta ()
B-19
B-19
Hyvinkää
Hyvinkää
13NokikahviRisto Noki ()
Timo Nurminen ()
Anna-Liisa Hiuspää ()
Marja Kunze ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Turun Bk

Yhteensä 13 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun