Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Hanko Cup 1. istunto

Kategoria: Barometri


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä ja Sami Mäki Lauantai, 21.07.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 19.07.2018 21:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja/päivä
Lisätietoja
 Hanko Cup on neljän istunnon kaksipäiväinen kilpailu. Hanko Cupissa voi pelata myös yksittäisen osakilpailun. Siitä on ilmoitettava kilpailunjohtajalle. Yhden istunnon pelimaksu on 12 euroa/pelaaja.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
2Petteri Nieminen (3068)
Jyväskylän BKKati Sandström (1001)
Turun BK
3agneta berglund (1091)
AVkurt Berglund (1446)
AV
4Marita Stenbrink (2696)
AVHans Stenbrink (2687)
AV
5Janne Ekholm ()
Lahden BKTatu Heikkinen ()
Lpr BK
6Tero Topra (1798)
KUBJari Torvela (1597)
LprBK
7Robert Bjurström ()
TammerbridgeMarko Ketola (1588)
Tampereen BK
8Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan trikkiPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
9Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
10Arto Keloharju ()
Jukka Porkka ()
11Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter ()
Jyväskylän BK
12Carola Tengstrom (1097)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
13Seppo Niemi ()
B55Jari Bäckström (1119)
Savuton
14Vilma Noponen (1093)
Akaan BkKari Koivisto (1428)
B-19
15Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
16Janne Tuononen ()
Jyväskylän bkToni Juopperi ()
Oy-bridge
17Tor Meinander (1086)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
18Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
19Jukka Mäntylä (2612)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
20Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BkTimo Halttunen (1447)
AKAAN BK
21Lars Carlsson (1225)
AVPeter Wikström (2106)
AV
22Olli Rahi (1325)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
23Risto Rossi ()
B-55Pauli Lunden ()
24Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVMemme Aranko (1239)
AV
25seppo sauvola ()
ouluosmo parviainen (1038)
savuton
26Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiTeija Tuomi (1809)
AKAA
27Jussi Tamminen ()
B-55Vesa Leskelä ()
Otapieti
28Fred Sundwall (1098)
AVJohan Herrgård (1767)
AV
29Taru Suppula ()
ToppiPiia Ruottinen ()
Jyväskylä
30Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkPia Erkkilä (1115)
Toppi Ry
31Timo Arppe (1166)
H6Kurt-Erik Häggblom (1505)
ÅBK
32Pekka Söderlin (1226)
KuBKJanne Seppälä (1007)
KuBK
33Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
34Kirsi Vesterinen (1794)
Porvoon BkJuha Saarikoski (1469)
Savuton
35Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
36Vesa Viirelä ()
ÄbkMarko Yltiö (2055)
Äbk
37Håkan Bjurström (1305)
Ekenäs BkGösta Eriksson (2335)
Karis Bk
38Birger Salonen ()
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
39Osmo Haljoki ()
Oulun BkTimo Sairanen ()
Oulun Bk
40Sanna Kitti (1149)
Vasa BkOlavi Kivipensas (1808)
Turun BK
41Christina Hertzman (1156)
B-55Eeva Parviainen (1142)
B-55
42Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
43Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
44Janne Vesterinen (1240)
Porin bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
45Monica Maamies ()
B-55Vesa Pekkanen (2567)
Savuton
46Kari Engelbarth (1591)
ToppiPetri Ukkonen (1127)
Etiäiset
47Klaus Harjunen ()
SavutonJarmo Laakso (1365)
Salon BK
48Orvo Backman ()
B55Tuomas Vihavainen ()
B55
49Arvo Priimägi (1382)
Salon BkMikko Toivonen (1108)
Otapieti
50Harri Sabelström (1609)
Tapiolan trikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
51Pirkko Leander (1346)
B-55Harry v. Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
52Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
53Juha Porma ()
OuluMarkku Paavola ()
Oulu
54Arttu Keisala (2277)
Ähtärin bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
55Eija Tornio ()
Lahden bridgekerhoMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
56Timo Jalopaasi (1064)
OBKAntti Kauppila ()
OBK

Yhteensä 56 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun