Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Parikilpailu

Kategoria: Kulta


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Maria Mylläri ja Timo Sairanen Maanantai, 23.07.2018 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 22.07.2018 18:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
2Johan Lindén (1163)
SavutonKati Sandström (1001)
Turun BK
3Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
4Tatu Heikkinen ()
Lpr BKPetteri Nieminen ()
Jkl BK
5Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan TrikkiMikko Toivonen ()
Otapieti
6Raimo Raunto (1036)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
7Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVPer-Ivar Norberg ()
AV
8Jussi Kantele (2445 )
Jyväskylän BkPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
9Carola Tengstrom (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
10Paula Nurmi (1216)
TrikkiJohan Herrgård (1767)
AV
11Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Vänni (2815)
Porin Bk
12Monica Maamies (1534)
B-55Timo Arppe (1166)
H6
13Janne Tuononen ()
Jyväskylän BKToni Juopperi ()
OY-Bridge
14Anni Mäkelä (1849)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
15Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
16Arto Keloharju ()
KUBJari Salonen (1175)
Kulo Bridge
17Klaus Harjunen ()
SavutonSeppo Räsänen (1444)
Savuton
18Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
19Lasse Utter ()
Jyväskylä bkArttu Karhulahti ()
Salon BK
20Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
21Kristina Fagerlund (1328)
Åbo bkRiitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon Bk
22agneta berglund (1091)
AVmaria nordgren (1669)
AV
23Timo Halttunen (1447)
Akaan BKSeppo Sauvola (1050)
OY-Bridge
24Kari Koivisto (1428)
B-19Nina Bagge (2468)
Vasa BK
25Olli A. Manni ()
turun bkOlavi Kivipensas (1808)
turun bk
26Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
27Riku Erkkilä (1150)
ToppiMika Salomaa (1439)
Jyväskylän bk
28Janne Seppälä ()
KuopioVesa Leskelä ()
Otapieti
29Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
30Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BKOskari Koivu (2718)
Jyväskylän BK
31Sini Siira (1012)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
32jaakko elokorpi (1684)
savutonosmo parviainen (1038)
savuton
33Kari Engelbarth (1591)
ToppiSeppo Niemi (1632)
B-55
34Juha Saarikoski (1469)
SavutonKirsi Vesterinen (1794)
Porvoon Bk
35Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
36Osmo Haljoki ()
Oulun BkAri Kyllönen ()
Kajaanin Bk
37Leena Bützow (1232)
B-55Tapio Niemi (1796)
Vasa BK
38Pirkko Leander (1346)
ToppiEeva Parviainen (1142)
B 55
39Osmo Kiema (1028)
JBKJorma Valta (1145)
JBK
40Taru Suppula (1100)
TOPPISanna Kitti (1149)
Vasa bk
41Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
42Jukka Porkka (1146)
Kari Noponen (1092)
B-19
43Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetGabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
44Vesa Leinonen (1668)
ÄhtärinVesa Pekkanen (2567)
Savuton
45Tuula Keso (2162)
B-55Martti Nieminen (2290)
Etiäiset
46Marianne Elisabet Alopaeus (2058)
AVLeif Schauman (2099)
AV
47Christina Hertzman (1156)
Birgit Bärlund (1152)
48Harri Sabelström (1609)
Tapiolan trikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
49Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
50Bernadette Jokinen (2753)
Bridge 55Hanna Wagner ()
51Kalevi Paavola (1242)
TOPPIJukka Mäntylä (2612)
Savuton
52Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk

Yhteensä 52 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun