Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko IMP-parikilpailu

Kategoria: Kulta


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä ja Sami Mäki Tiistai, 24.07.2018 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 23.07.2018 18:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
2Reko Märsylä (1453)
Vasa BkMicki Airenne ()
Vasa Bk
3Janne Seppälä (1007)
KuopioPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylän Bk
4Timo Halttunen ()
Akaan BKTatu Heikkinen ()
Lpr BK
5Jukka Porkka ()
Tapiolan TrikkiPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
6Kati Sandström (1001)
Turun bkRaimo Raunto (1036)
Savuton
7Carola Tengström (1097)
AVJohan Herrgård (1767)
AV
8Marko Ketola ()
Tampereen BkPiia Ruottinen ( )
Jyväskylän BK
9Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
10Timo Arppe (1166)
H6Lars Carlsson (1225)
AV
11Janne Tuononen ()
Jyväskylän BKVesa Pekkanen ()
Savuton
12Arto Keloharju (1106)
KUBJukka Pesonen ()
B-55
13Pekka Nöjd ()
Jari Salonen (1175)
Kulo Bridge
14Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
15klaus harjunen ()
b55sakari stubb ()
b55
16Sanna Kitti (1149)
Vasa BKRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
17Sini Siira (1012)
TammerbridgeReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
18Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
19Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
20Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
21Olavi Kivipensas (1808)
Turun BkMaria Mylläri (2891)
H6
22agneta berglund (1091)
AVmaria nordgren (1669)
AV
23martin arle (1162)
AVjohan lindén (1163)
Savuton
24Riku Mattila (1349)
H6Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
25Jaakko Elokorpi (1684)
B-55Kaarlo Ylinen (1238)
Savuton
26Arttu Karhulahti ()
Salon BKOsmo Kiema ()
Jyväskylän BK
27Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKSeppo Sauvola (1050)
OY-Bridge
28Antti Elsinen (1148)
B-55Pekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
29Kari Koivisto (1428)
B-19Nina Bagge (2468)
Vasa BK
30Jesse Jäkärä (2724)
B55Mika Karjalainen (1073)
H6
31Clas Nyberg ()
VaasaVesa Leskelä ()
Otapieti
32Riku Erkkilä ()
ToppiPasi Suominen ()
Tammerbridge
33Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BKOskari Koivu (2718)
Jyväskylän BK
34Mikko Toivonen (1108)
OtapietiSeppo Niemi (1632)
B-55
35Matti Sihvola ()
Ranan Rimon (1197)
B-19
36Arto Kosonen (2368)
KUB Jukka Mäntylä (2612)
Savuton
37Juha Saarikoski (1469)
SavutonKirsi Vesterinen (1794)
Porvoon Bk
38Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
39Christer Ekström (1764)
AVHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
40Pirkko Leander (1346)
ToppiEeva Parviainen (1142)
B 55
41Jouko Paganus (1445)
EtiäisetChrister Englund (1844)
B-55
42Kari Engelbarth (1591)
ToppiPetri Ukkonen (1127)
Etiäiset
43Toni Juopperi (2743)
OY-BridgeOsmo Haljoki (1063)
Oulun BK
44Birgit Bärlund (1152)
AVTuula Keso (2162)
B-55
45Harri Sabelström (1609)
Tapiolan trikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
46Pekka Söderlin (1226)
KuBkJarmo Laakso (1365)
Salon BK
47Memme Aranko (1239)
AVFred Sundwall (1098)
AV
48arvo priimägi ()
salon bkosmo parviainen (1038)
savuton
49Juhani Pennanen (1549)
Lahden BkJarkko Kortemäki (1799)
KUB
50Eija Tornio ()
Lahden bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk

Yhteensä 50 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun