Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Joukkuekilpailu, 2-päiväinen

Kategoria: Kulta


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström ja Timo Sairanen Keskiviikko, 25.07.2018 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 24.07.2018 18:00 Voimakasiini 120 €/joukkue
Lisätietoja
 Kilpailu on kaksipäiväinen.

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Raimo Raunto (1036)
Tor Meinander (1086)
Kaarlo Ylinen (1238)
Savuton
Savuton
Savuton
Savuton
2HALSUAArttu Karhulahti ()
Tatu Heikkinen ()
Kari Patana ()
Lasse Utter ()
Salon BK
Lappeenrannan BK
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
310G~Carola Tengstrom (1097)
Johan Herrgård (1767)
Fred Sundwall (1098)
Per-Ivar Norberg (1790)
AV
AV
AV
AV
4Pelikaani turbiinissaHulda Ahonen (1348)
Pia Erkkilä (1115)
Raija Tuomi (1332)
Pekka Viitasalo (1094)
Tampereen Bk
TOPPI
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
5SpelmansKlaus Harjunen (1105)
Jari Salonen (1175)
Seppo Castren (1170)
Matti Sihvola (1158)
Savuton
Kulo Bridge
Savuton
B-55
6Natural Born BiddersSini Siira (1012)
Janne Tuononen (2648)
Toni Juopperi (2743)
Vesa Pekkanen (2567)
Tammerbridge
Jyväskylän bk
OY-Bridge
Savuton
7TomatMaria Nordgren (1669)
Agneta Berglund (1091)
Lars Carlsson (1225)
Leif-Erik Forsberg (2064)
AV
AV
AV
AV
8LaminaattiaOskari Koivu (2718)
Antti Aimala (2735)
Maria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Jyväskylän Bk
Karhulan Bk
H6
Turun Bk
9Paganusmartin arle (1162)
johan lindén (1163)
christer englund (1844)
jouko paganus (1445)
AV
Savuton
B-55
Etiäiset
10Ex-ToivottomatAleksi Aalto (3003)
Seppo Sauvola (1050)
Mikko Toivonen (1108)
Jukka Porkka (1146)
B-19
OY-Bridge
Otapieti
Tapiolan Trikki
11PaperitähdetSeppo Niemi ()
Osmo Kiema ()
Clas Nyberg ()
Vesa Leskelä ()
B-55
Jyväskylä
Vaasa
Otapieti
12Top of nothingBirgit Bärlund (1152)
Tuula Keso (2162)
Christina Hertzmann (1156)
Eeva Parviainen (1142)
AV
B 55
B 55
B 55
133EykxUAntti Elsinen (1148)
Tiina Elsinen (1147)
Kari Engelbarth ()
Petri Ukkonen ()
B-55
B-55
Toppi
Etiäiset
14HyggeJonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Svein Erik Bull ()
()
Tammerbridge
B-19
NOR
NOR
15VikaTikkiHarri Sabelström (1609)
Kaija Peltola (1610)
Jarmo Räty (1088)
Pirjo Räty (1087)
Tapiolan trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan trikki
Tapiolan Trikki
16KeSaEnsio Lehtinen ()
Birger Salonen (1385)
Henrik Laaksonen ()
Velipekka Lukka (1403)
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk

Yhteensä 16 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun