Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Mixed-parikilpailu

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Timo Sairanen Perjantai, 27.07.2018 16:30
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.07.2018 18:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
2Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylän bkPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylän bk
3Nina Bagge ()
Vasa BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
4Sanna Kitti (1149)
Vasa BKToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
5Vilma Noponen (1093)
Akaan BkJanne Rautanen (2717)
Vasa Bk
6Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiRaimo Raunto (1036)
Savuton
7Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö BKKarri Kupari (2170)
B-55
8Carola Tengstrom (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
9Janne Tuononen ()
Jyväskylän BKIlona Vänni ()
Tammerbridge
10Anni Mäkelä (1849)
Salon BkChrister Björkman (2126)
B-55
11Sini Siira (1012)
TammerbridgeVesa Pekkanen (2567)
Savuton
12J-E mattfolk (2469)
Vasa BKAgneta Ekholm ()
Vasa Bk
13Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
14Maria Mylläri (2891)
H6Olavi Kivipensas (1808)
Turun Bk
15agneta berglund (1091)
AVmartin arle (1162)
AV
16Meri Korhonen (1374)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
17Pia Erkkilä (1115)
ToppiKari Engelbarth ()
Toppi
18Eeva Ilmarila (1630)
Kulo BridgeJorma Paavilainen (1599)
TOPPI
19Jonna Kaminen ()
TreJanne Seppälä ()
Kpo
20Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B55
21Johanna Helenius ()
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
22Maria Nordgren ()
AVJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
23Sylvia Cederberg-Kola (3081)
Tampereen bridgekerhoBirger Salonen (1385)
Salon bridgekerho
24Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
25Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
26Harri Sabelström (1609)
Tapiolan trikkiKaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
27Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
28Birgit Nesseth ()
NORSvein Erik Bull ()
NOR
29Maj-Len Sarén (2198)
Hangö BKMikko Johansson (2030)
Turun BK
30Annu Laukkanen (1278)
Turun BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
31Martta Haukipuro (1220)
KuBkJanne Haukipuro (1231)
KuBk
32Riikka Pyhäluoto (1724)
KuBkArttu Pyhäluoto (1723)
KuBk
33Marie-Louise Sarén (1233)
Hangö BridgeklubbThore Strandback (1048)
Hangö Bridgeklubb
34Britta Laine (1235)
Hangö Bridgeklubb rfHenry Görnemann (1740)
Hangö Bridgeklubb rf
35Anja Tuomi (1330)
SavutonPentti Karhu (2606)
Savuton
36Gunilla Sandberg (1852)
Vasa BkJohan Sandberg (1853)
Vasa Bk
37Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
38Teija Tuomi (1809)
AKAATero Topra (1798)
KUB
39Birgit Bärlund (1152)
Osmo Parviainen (1038)
40Memme Aranko (1239)
AVJohan Herrgård (1767)
AV
41Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
42Seppo Levy (2950)
Pyhäjärven BridgeKaroliina Levy (2464)
B54
43Bernedotte Jokinen (2753)
Jaakko Elokorpi (1684)
savuton
44Britt-Marie Holmström (1670)
Åbo BKHenrik Solin (3132)
Åbo BK

Yhteensä 44 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun