Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parifinaali 2018 (2-päiväinen)

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä Lauantai, 03.03.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 02.03.2018 22:00 Bridge Areena, Hiomotie 10, Helsinki 100€/pari
Lisätietoja
 Kilpailuun on esikarsittu 36 paria. Mikäli poisjääntejä tulee, menevät paikat aluekarsintojen prusteella lasketun jonotuslistan mukaisesti seuraavalle varasijalle. Ilmoita viipymättä poisjääntisi osoitteeseen office(ÄT)bridgefinland.com jotta seuravaa saadaan hankittua tilalle mahdollisimman nopeasti. Jonotuslista julkaistaan SBL:n verkkosivuilla.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Hermanni Huhtamäki (2802)
Keskinen alueJuhani Huhtamäki (2043)
Keskinen alue
2Pekka Viitasalo ()
Keskinen alueMika Salomaa ()
Keskinen alue
3Elias Rinne ()
Keskinen alueMarko Yltiö ()
Keskinen alue
4Arttu Keisala ()
Keskinen alueKari Patana ()
Keskinen alue
5Lasse Utter ()
Keskinen alueOskari Koivu ()
Keskinen alue
6Antti Aimala ()
Etelä ItäinenKari Noponen ()
Etelä Itäinen
7Aleksi Aalto ()
Etelä ItäinenErik Hansson ()
Etelä Itäinen
8Martin Arle ()
Etelä ItäinenJohan Lindén ()
Etelä Itäinen
9Hulda Ahonen ()
Etelä ItäinenPia Erkkilä ()
Etelä Itäinen
10Karri Kupari ()
Etelä ItäinenPasi Kuokkanen ()
Etelä Itäinen
11Juho Granström ()
Etelä ItäinenMauri Saastamoinen ()
Etelä Itäinen
12Pirjo Juuri-Oja ()
Etelä ItäinenErkki Juuri-Oja ()
Etelä Itäinen
13Aki Lehtinen ()
Etelä ItäinenKaarlo Ylinen ()
Etelä Itäinen
14Taru Suppula ()
Etelä ItäinenJussi Tamminen ()
Etelä Itäinen
15Seppo Castren ()
Etelä ItäinenMatti Sihvola ()
Etelä Itäinen
16Klaus Harjunen ()
Etelä ItäinenTor Meinander ()
Etelä Itäinen
17Christina Hertzman ()
Etelä ItäinenEeva Parviainen ()
Etelä Itäinen
18Pirkko Leander ()
Etelä ItäinenKalevi Paavola ()
Etelä Itäinen
19Jussi Kantele ()
Etelä LäntinenChrister Björkman ()
Etelä Läntinen
20Lasse Bergroth ()
Etelä LäntinenMikko Nieminen ()
Etelä Läntinen
21Pasi Suominen ()
Etelä LäntinenKari Koivisto ()
Etelä Läntinen
22Sini Siira ()
Etelä LäntinenVesa Alatalo ()
Etelä Läntinen
23Jonna Kaminen ()
Etelä LäntinenHannu Luhtala ()
Etelä Läntinen
24Maria Mylläri ()
Etelä LäntinenKati Sandström ()
Etelä Läntinen
25Juha Saarikoski ()
Etelä LäntinenMartti Meronen ()
Etelä Läntinen
26Jesse Jäkärä ()
Etelä LäntinenMika Karjalainen ()
Etelä Läntinen
27Outi Rahi ()
Etelä LäntinenTeodor Velkov ()
Etelä Läntinen
28Meri Korhonen ()
Etelä LäntinenMarko Ketola ()
Etelä Läntinen
29Reetta Rekonen ()
PohjoinenReko Märsylä ()
Pohjoinen
30Clas Nyberg ()
SM 2017Kauko Koistinen ()
SM 2017
31Pekka Söderlin ()
Jonotuspaikka 1Jari Bäckström ()
Jonotuspaikka 1
32Risto Nokka ()
Jonotuspaikka 2Osmo Parviainen ()
Jonotuspaikka 2
33Jarmo Laakso ()
Jonotuspaikka 3Timo Arppe ()
Jonotuspaikka 3
34Sanna Kitti ()
Jonotuspaikka 4Kirsi Virtanen ()
Jonotuspaikka 4
35Jari Böling ()
Jonotuspaikka 5Jyrki Lahtonen ()
Jonotuspaikka 5
36Jarkko Kortemäki ()
Jonotuspaikka 6Tero Topra ()
Jonotuspaikka 6

Yhteensä 36 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun