Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Porin Bk Parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Porin Bk  Lauantai, 13.10.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 12.10.2018 18:00 Cafe Hellman, Friitalatalossa Friitalantie 11 Ulvila  15 €/pelaaja
Lisätietoja
 Juniorit pelaavat ilmaiseksi. Cafe Hellmanissa on tarjolla lounas ja päiväkahvi hintaan 15 €. Rantakartanossa on majoitustiloja, joiden hinnat ovat 59 €/1hh ja 80€/2hh. puh 02 6393900. Huoneita on rajoitetusti. Lisätietoja Erkki Rahi errahi at gmail.com
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
2Nina Bagge (2468)
Vasa BkKari Koivisto (1428)
B-19
3Lauri Rahi (2900)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
4Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli-Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
5Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeMikko Vänni (2815)
Porin bk
6Ritva Peltomaa (1931)
Porin bkPirjo Nordström (1738)
Porin bk
7Matti Laaksonen ()
Pieksämäen BKPasi Suominen ()
Tammerbridge
8Olli Hinkkanen ()
Porin bkJanne Vesterinen ()
Porin bk
9Teija Tuomi (1809)
AkaaMikko Rahi (2552)
Pori
10Janne Rautanen (2717)
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
11Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
12Esa Halminen (1556)
Porin BKMatti Mäenpää (1380)
Porin BK
13Markku Pekkinen (1829)
B-55Timo Halttunen ()
Akaa
14Marko Tallgren (2888)
Rauman bkKimmo Jokivuori (1559)
Porin bk
15Vuokkko Rounioja (1774)
TammerbridgePäivi Salonen (1558)
Porin bk
16Ritva Kulju (2547)
Porin BKKari Teeri (2541)
Porin Bk
17Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
18Seppo Aalto (1730)
Porin bkAri Ruusunen (1733)
Rauman bk
19Outi Rahi (1293)
Porin BKTeodor Velkov (1099)
Turun BK
20Anne Tallgren (2887)
Rauman BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
21Erkki Rahi (2003)
Porin BkAulis-K Saarinen (1557)
Porin Bk
22Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
23Marjatta Panhelainen (1494)
Rauman BkMaija-Liisa Toivonen (1206)
Rauman Bk
24Irja Puusniekka ()
Rolf Karlsson ()

Yhteensä 24 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun