Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

AV Harald Nordbergs minnestävling / Harald Norbergin muistokilpailu

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 AV Martin Arle Torstai, 06.12.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 05.12.2018 18:00 Annegatan/Annankatu 26 15
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
2Johan Lindén (1163)
SavutonKati Sandström (1001)
Turun BK
3Matti Aario (3027)
B-55Tapio Wagello (1781)
AV
4Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö BKKarri Kupari (2170)
B-55
5Oili Leskelä-Mustonen (2602)
B-55Iris Schiewk (2667)
B-55
6Svante Degerth ()
Jari Salonen (1175)
Kulobridge
7Carola Tengstrom (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
8Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
9Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
10Harjunen Klaus (1105)
savutonMeronen Martti ()
11Maj-Britt Jensen (1676)
AVRuna Hornamo ()
AV
12Peter Oljemark (3061)
AVFolke Lindberg (2926)
AV
13Kirsi Vesterinen (1794)
Porvoon BkJuha Saarikoski (1469)
Savuton
14Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVChrister Ekström (1764)
AV
15Marianne Lindstedt (1255)
Kyrkslätt BKKaj Backas ()
Savuton
16Jukka Mäntylä (2612 )
Savuton Kalevi Paavola (1242 )
Toppi
17Juha Hämäläinen ()
ToppiJohan Herrgård (1767)
AV
18Jaakko Elokorpi ()
Maria Tulonen (1345)
Lahden bk
19Anders Johansson (1217)
Ekenäs BkJonny Barman (1547)
Ekenäs Bk
20Marianne Palva (2189)
AVInger Eriksson-Blom (2051)
AV
21Pirkko Leander (1346)
savutonHarry v. Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
22Jorma Paavilainen (1599)
ToppiRalf Jansson (1768)
Savuton
23Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
24Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
25Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
26Kirsi Virtanen (1069)
ToppiVesa Pekkanen (2567)
Savuton
27seppo niemi (1362)
B55osmo parviainen (1038)
savuton
28Susanne Paul (1074)
AVMarianne Nars (2085)
AV
29Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
30Olli Jalonen ()
Väinö Kelhä (1103)
Tapiolan Trikki
31Juha Arponen (1962)
Jarmo Rytkönen (2535)

Yhteensä 31 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun