Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Bridge Areena Rally 2

Kategoria: Rally


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä Lauantai, 27.04.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 25.04.2019 21:00 Bridge Areena Hiomotie 10 Helsinki 20 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu kuuluu Rally-kilpailusarjaan.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Mika Karjalainen (1073)
B-55Janne Virtanen (1417)
Tammerbridge
2Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiHeike Koistinen (2915)
Savuton
3Jesse Jäkärä (2724)
B-55Martti Meronen (1219)
Turun Bk
4Kristiina Heinonen (2787)
Puijon BToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK
5Karri Kupari (2170)
B-55Timo Halttunen (1447)
Akaan BK
6Raimo Auranen (1213)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
7Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
8Christer Ekström (1844)
AVHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
9Pikke Bärlund (1152)
AvChristina Hertzman (1156)
B-55
10bjarne winberg (1037)
avkaj g backas (1307)
savuton
11Jussi Angervo (1101)
B55Seppo Räsänen (1444)
Savuton
12Rolf Lindberg ()
SverigeJohan Herrgård (1767)
Otapieti
13Pirkko Leander (1346 )
Toppi Kalevi Paavola (1242 )
Toppi
14Jussi Pölkki ()
Tampereen BKJussi Tamminen (1320)
B55
15Gaij Feodoroff (1192)
SavutonMartin Holmberg (3092)
B-55
16Vesa Pekkanen (2567)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
17Aare Talumaa (2062)
Salon BkLasse Hilska (1896)
Salon Bk
18Mikko Vänni (2815)
Porin BKSini Alatalo (1012)
Tammerbridge
19Pirkko Hyvärinen (1341)
Tapiolan TrikkiAnja Tuomi (1330)
Tapiolan Trikki
20Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
21Leena Bûtsow (1232)
B-55Seija Lahtinen (1102)
B-55
22Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
23Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
24Isto Valkama (2478)
Salon bkJari Hilska (1883)
Salon Bk
25Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeTeija Tuomi (1809)
AKAA
26Taru Reinikainen (1259)
B55Olavi Lounevaara (1512)
B55
27Oili Leskelä-Mustonen (2602)
Bridge55Iris Schiewek (2667)
Bridge55
28Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
29Harri Sabelström (1609)
Tapiolan trikkikaija Peltola (1610)
Tapiolan Trikki
30Mikko Toivonen (1108)
OtapietiSeppo Niemi (1362)
B-55
31Viktor Issupov (3090)
Kirkkonummen BKJussi Haapakangas (2138)
B-55
32Agneta Ekholm (1133)
Vasa BkJaakko Ranta (3066)
Hyvinkään Bk

Yhteensä 32 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun