Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Salo Open Joukkuekilpailu

Kategori: Silver


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 Salon Bk Anni Mäkelä 050 5741 678 Lördag, 11.05.2019 10:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 09.05.2019 21:00 Salon lukio, Kaherinkatu 2, Salo 70 €/joukkue
Tilläggsinformation
 Juniorit pelaavat ilmaiseksi. Lisätietoja Jarmo Laakso 0400 532 385.
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Hiljaiset tytötKirsi Virtanen (1069)
Teija Tuomi (1809)
Ilona Vänni (1416)
Jonna Kaminen (1586)
Toppi
Akaa
Tammerbridge
Tammerbridge
2FINLAND U26Oskari Koivu ()
Tatu Sammalisto ()
Maria Mylläri ()
Gabriella Ahlvik ()
Jyväskylän Bk
B-19
Salon Bk
AV
3FINLAND U21Aarne Koivu ()
Aapo Nieminen ()
Arttu Keisala ()
Daniel Hiironen ()
Jyväskylän Bk
Jyväskylän bk
Ähtärin bk
Ähtärin Bk
4LaaksoJarmo Laakso ()
Kari Kanerva ()
Ilkka Uimonen ()
Lasse Utter (1013)
Salon BK
Salon BK
Lappeenrannan BK
Jyväskylän BK
5BeMeSaKuLasse Bergroth (1410)
Martti Meronen (1219)
Juha Saarikoski (1469)
Karri Kupari (2170)
Salon BK
Turun BK
Savuton
B-55
6KatajaJaak Simm ()
Aleksnder Ostapenko ()
Teno Lutter ()
Joel Aasmäe ()
Tallinna BK
Tallinna BK
Tallinna BK
Tallinna BK
7Katin KontitKati Sandström (1001)
Mikko Nieminen (1354)
Kristina Fagerlund ()
Lauri Kurki ()
Turun BK
Turun BK
ÅBK
Turun BK
8KarhukoplaVesa Fagerlund (1268)
Kauko Koistinen (1438)
Arttu Karhulahti (1616)
Clas Nyberg (1167)
Salon Bk
B-55
Salon Bk
Vasa Bk
9HeikeHeike Koistinen (2915)
Memme Aranko (1239)
Varpu Honkakoski (1254)
Henrik Laaksonen (2837)
Savuton
AV
Salon Bk
Salon Bk
10UnitedRiitta-Liisa Mäkelä (1318)
Timo Mäkelä (1319)
Ülis Riisalu ()
Arvo Priimägi (1382)
Salon bk
Salon bk
EE
Salon bk
11Taktinen pietiJari Laakso (1367)
Marko Ketola (1588)
Veijo Nikkanen (1270)
Sami Mäki ()
Salo BK
Tampereen BK
Tammerbridge
Tampereen BK
12EmmaElina Laukkanen (1062)
Mirja Mäntylä (1039)
Agneta Berglund (1091)
Martin Arle (1162)
Tammerbridge
Tammerbridge
AV
AV
13VahakabinettiPekka Uskali (1506)
Markku Pekkinen (1829)
Seppo Laine (1333)
Olavi Kivipensas (1808)
turun bk
b-55
turun bk
salon bk
14TöpöhäntäMattias Lindgren (87458)
Joakim Möller (33431)
Lars Olsson (2795)
Göran Rångevall (2876)
Hedmora BS
Uppsalabridgen
Uppsalabridgen
Uppsalabridgen
15SinimatoSeppo Niemi ()
Mikko Toivonen ()
Olli Manni ()
Mauri sirkiä ()
B55
SABL otapieti
TBK
TBK
16Vesa ja sedätVesa Pekkanen (2567)
Väinö Kelhä (1103)
Janne Holmqvist (1387)
Kimmo Kanerva (1386)
Savuton
Tapiolan trikki
Salon Bk
Salon Bk
17DargganPartanen Pertti ()
Kaplitsnoi Nikolai ()
Tallgren Marko ()
Tallgren Anne ()
Salon Bk
Salon Bk
Rauman Bk
Rauman Bk
18YstävätMarja-Liisa Frey ()
Henrik Solin ()
Velipekka Lukka ()
Kari Koivisto ()
Turun Bk
Åbo Bk
Salon Bk
B-19
19Outi ja pojatOuti Rahi (1293)
Teodor Velkov (1099)
Viktor Issupov (3090)
Jussi Haapakangas (2138)
Porin bk
Turun Bk
Kyrkslätt Bk
B-55

Yhteensä 19 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun