Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-joukkuekilpailu, Semifinaali I

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Lauantai, 09.11.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.11.2019 21:00 Bridge Areena 160 €/joukkue
Lisätietoja
 Semifinaaleja on kaksi, joista molemmista pääsee neljä joukkuetta finaaliin. Sama joukkue voi osallistua molempiin semifinaaleihin, jos se ei ole saavuttanut finaalipaikkaa ensimmäisessä semifinaalissa. Toinen semifinaali pelataan Vaasassa 23.-24.11.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1KairaajatKauko Koistinen ()
Vesa Fagerlund ()
Arttu Karhulahti ()
Clas Nyberg ()
Mika Salomaa ()
Pekka Viitasalo ()






2Malja jooMartti Meronen ()
Olli Rahi ()
Jari Salonen ()
Joakim Fabritius ()




3Nippu ja irtosellainenIlona Vänni ()
Hulda Ahonen ()
Jonna Kaminen ()
Kari Koivisto ()
Taru Suppula ()
Jussi Tamminen ()






4TakalaitonLassi Laine (2114)
Jouko Kankaanpää (1463)
Jesse Jäkärä (2724)
Mika Karjalainen (1073)
B-19
B-19
B-55
B-55
5LahjattomatRaimo Raunto (1036)
Jaakko Elokorpi (1684)
Kaarlo Ylinen (1238)
Juha Saarikoski (1469)
Sakari Stubb (1178)
Jukka Pesonen (1096)
Savuton
Savuton
Savuton
Savuton
B-55
B-55
6MumiernaTatu Heikkinen ()
Ari Pöppönen ()
Castor Mann ()
Erik Hansson ()
Petteri Nieminen ()
Janne Seppälä ()
Lappeenrannan Bk
Kajaanin bk

Kulo Bridge
Jyväskylän Bk
Kuopion Bk
7TOIVONENTiina Elsinen (1147)
Antti Elsinen (1148)
Kari Engelbarth (1591)
Petri Ukkkonen (1127)
Mikko Toivonen (1108)
Timo Halttunen (1447)
B55
B55
Toppi
Etiäiset
Otapieti
AKAA
8ArgentumPasi Kuokkanen (1405)
Jukka Porkka (1146)
Maria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
Gabriella Ahlvik (2197)
Karri Kupari (2170)
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Salon BK
Salon BK
AV
B-55
9PaganusJouko Paganus (1445)
Olli Puurtinen (1696)
Christer Englund (1844)
Martin Arle (1162)
Johan Linden (1163)
Klaus Harjunen (1105)
Etiäiset
B-55
B-55
AV
Savuton
Savuton
10kolmelapsisten joukkue Jari Bäckström ()
Sue Bäckström ()
Pia Erkkilä ()
Markku Pekkinen ()
Raija Tuomi ()
savuton

Toppi
B-55
Tapiolan Trikki
11KabinettiLasse Bergroth (1040)
Mikko Nieminen (1354)
Olli A. Manni ( 1361)
Pekka Uskali (1506)
Seppo Laine (1333)
Kaj Sundsten (1379)
Salon BK
Turun BK
Turun BK
Turun BK
Turun BK
Åbo BK
12MäkikangasKari Mäkikangas (1161)
Mauri Saastamoinen (1831)
Antti Aimala (2735)
Oskari Koivu (2718)
Kari Patana (1059)
Juho Granström (1806)
Kulo Bridge ry
Kulo Bridge ry
Kotkan Bk
Jyväskylän Bridgekerho
Jyväskylän Bridgekerho
Savuton
13UskelaOula Wichmann ()
Riitta-Liisa Mäkelä ()
Arvo Priimägi ()
Jarmo Laakso ()
Timo Linnossuo ()
Ranan Rimon ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
B19

Yhteensä 13 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun