Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SALO OPEN joukkuekilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon BK Kati Sandström Lauantai, 12.05.2012 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 10.05.2012 20:00 Salon seudun ammattiopisto venemestarinkatu 35 60 euroa-joukkue
Lisätietoja
 Jarmo Laakso 0400-532 385 katso tiedote Salon BK:n kotisivulta
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1OutiOuti Rahi ()
Olli Rahi ()
Riitta-Liisa Mkel ()
Timo Mkel ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
2LimestonesHarry Vuorinen ()
Jan-Erik Bergqvist ()
Leif Mickelsson ()
Henrik Laaksonen ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
3PelicansRaimo Honkavuori ()
Ranan Rimon ()
TARU Suppula ()
Jussi Tamminen ()
B-19
B-19
B-55
B-55
ilana10
4VahakabinettiSeppo Laine ()
Markku Kanerva ()
Olli Manni ()
Kaj Sundsten ()
Turun BK
H6
Turun BK
H6
meadow85road
5Portin PamausAro Kalervo ()
Sirki Mauri ()
Suoranta Asko ()
Lehmus Pasi ()
H6
Turun BK
H6
H6
0306
6VilttiketjuOsmo Parviainen ()
Hannu Ojanen ()
Jukka Pesonen ()
Sakari Stubb ()
Savuton
otapieti
B-55
B-55
7KesaEnsio Lehtinen ()
Anil Nijhawan ()
Birger Salonen ()
Brje Salonen ()
Salo Bk
Salo Bk
Salo Bk
Salo Bk
8VaaraSami Vaara ()
Eino Nygren ()
Kimmo Kanerva ()
Janne Holmqvist ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
9KirkkonummiJorma Jrvinen ()
Viktor Issupov ()
Jorma Engelberg ()
Tarja Engelberg ()
Sami Engelberg ()
Kirkkonummi
Kirkkonummi
Kirkkonummi
Kirkkonummi
Kirkkonummi
pimu
10UskelaJarmo Laakso ()
Veijo Lsnen ()
Kari Kanerva ()
Jari Laakso ()
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
11PattiheltatPatrik Eriksson ()
Timo Jrvi ()
Hellevi Virtanen ()
Tatjana Myllri ()
Turun BK
Turun BK
Turun BK
Turun BK
seabass1
12LassikotKalevi Jalonen ()
Vin Vuorio ()
Markku Pulli ()
Jouko Kankaanp ()
B-19
B-19
B-19
B-19
58797
13AVAgneta Berglund ()
Kurt Berglund ()
Johan Herrgrd ()
Fred Sundwall ()
AV
AV
AV
AV
teta
14LissaumaAntti Aimala ()
Vesa Fagerlund ()
Juho Granstrm ()
Kari Patana ()
Karhulan BK
B-19
Savuton
Jyvskyln BK
15MiniplanMikko Nieminen ()
Kristina Fagerlund ()
Martti Mkel ()
Lauri Kurki ()
Turun Bk
bo Bk
Turun Bk
Turun Bk
1bridge2
16OllikkalaSeppo Niemi ()
Mikko Toivonen ()
Martin Arle ()
Johan Linden ()
B55
B55
AV
B55
17TallinnKalle Pedak ()
Arvo Priimgi ()
Igor Trishkin ()
Maksim Karpov ()
EE
Salon Bk
EE
EE
18KalmaarIvar Kalma ()
Aarne Rummel ()
Piret Aava ()
Jri Aava ()
EE
EE
EE
EE
19MatokatoPirjo Marela ()
Leena Torkki ()
Heikki Kaisti ()
Tauno Torkki ()
Turun Bk
Turun Bk
Turun Bk
Turun Bk
20UTTERLasse Utter ()
Tero Koivu ()
Kirsi Virtanen ()
Vesa Leskel ()
Jyvskyln BK
Jyvskyln BK
Toppi
B-55
21ToppiKalevi Paavola ()
Pirkko Leander ()
Jorma Paavilainen ()
Liisa Saanikari ()
Toppi
Toppi
Toppi
Toppi
22Sari ja pojatSari Pelttari ()
Kari Koivisto ()
Mikko Koli ()
Marko Ketola ()
Tammerbridge
B-19
Tammerbridge
Tammerbridge
23PekkinenMarkku Pekkinen ()
Esa Vliaho ()
Pasi Suominen ()
Robert Bjurstrm ()
B-55
B-55
Tammerbridge
Bk Slam
24Taktinen pietiVeijo Nikkanen ()
Ilkka Lindn ()
Pertti Holmberg ()
NN ()
Tammerbridge
Hangon BK
Salon BK

Yhteensä 24 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun