Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SALO OPEN B-KILPAILU ( max 50 MP joukkue )


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Salon BK Kati Sandström 040-526 5611 Lauantai, 12.05.2012 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 10.05.2012 20:00 Salon seudun ammattiopisto venemestarinkatu 35 60 euroa-joukkue
Lisätietoja
 Jarmo Laakso 0400-532 385 HUOM!Junioreilta ei pelimaksua katso tiedote Salon kerhon kotisivulta
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1Elastinen slammiJonna Kaminen
Mirjami Kivirinta
Antti Saarinen
Artturi Mäki-Maukola
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
46,93
2HermanniLiisa Kankaanpää
Johanna Helenius
Antti Alen
Veli-Pekka Lukka
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
42,42
3RoskasakkiAlma Koivu
Joni Vihanta
Sami Mäki
Jesse Jäkärä
Jyväskylän BK
Tammerbridge
Tammerbridge
Tammerbridge
4NAKSNina Tyni
Ari Juutistenaho
Kalevi Marjamäki
Sari Itäluoma
Tb
Tb
Tb
Tb
jotain alle 40 mp
5Lucky 7Maria Mylläri Kapteenitar
Riku Mattila
Esa Auranen
Aku Nieminen
TBK
H6
H6
SBK
Meil mittää ämpärei pal ol (vielä)
6FrenditPirjo A Nurminen
Raili Asa
Ilkka Teinilä
Mervi Teinilä
B-19
B-19
B-19
B-19
44,94
7VikatikkiKaija Peltola
Harri Sabelström
Pirjo Räty
Jarmo Räty
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
8Neljän suoraKari Launis
Markku Juva
Raijo Haartola
Matti Kankaanpää
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
9LauraLaura Alapaeous
Seija Suominen
Outi Säkäjärvi
Rauno Tasala
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
10AnneAnne Vesanen
Seppo Lehtonen
Juho Nääppä
Peter Soinu
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
11AVECUlla Lindgren Fagerholm
Marna Nekljudow
Christer Ekström
Per-Ivar Norberg
AV
AV
AV
AV
40.76
12KulorastaatVirpi von Gruenewaldt
Matti Marttila
Eeva Ilmarila
Anne Norrman
Kulo Bridge
Toppi
Kulo Bridge
Kirkkonummen BK
13UnkarilaisetRiitta Backas
Kaj Backas
Varpu Honkakoski
Taisto Louhikoski
Savuton
B55
Salon Bk
Salon Bk
14MarjaMarja Kunze
Wiklund Seija
Eeva Sammalisto
Aleksi Aalto
Turun Bk
Turun Bk
B-19
B-19
15Arbetets vännerMarja-Liisa Frey
Paula Lindell
Marika Löfman
Lillemor Karlsson
Turun Bk
Åbo Bk
Åbo Bk
Åbo Bk
16PolkaAalto Jukka
Orkoneva Jouni
Eerikäinen Leena
Isotalo Paavo
B-19
B-19
B-19
B-19
17Ralf ja tytötRalf Jansson
Kirsti Uusiniemi
Maj-Britt Pirvola
Riitta Niemelä
AV
Salon Bk
Salon BK
Turun BK

Yhteensä 17 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun