b

xBilbo 2.3

Kisojen hallinta | Palaute | [ENG] Latvian Bridge Federation | Latvieu | English

Druvas Dūzis ievadnieks

Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Nyt kaikki kisat

Kisan tiedot

Jrjestj Kilpailunjohtaja Piv Aika
 LBF un KSBK  Egita Ērmane  Perjantai, 01.11.2019  20:00
Viimeinen ilm. piv Viimeisen ilm. kellonaika Pelipaikka Kilpailumaksu
 31.10.2019  20:00  Druvas vidusskola  Saskaņā ar nolikumu.
Listietoja
 

Ilmoittautuneet

[ENG] Nr Pelaaja 1 Kerho Pelaaja 2 Kerho
1Ginta GarkajeDiana KamparaRSP
2Ilze MikelsoneJanis Cimins
3Ēriks VilunasRSPKaspars NeidersRTU
4Līga BetherePēteris Bethers
5Estere MitjkovaOBKAleksandrs MitjkovsOBK
6Tabita SaukāneOBKKirills VisockisOBK
7Madara SalmaneOBKMikus PūķisOBK
8Sandra Elvīra BrokaSBKArta RomaneSBK
9Riko PiirisilldHTGJoosep AnnastHTG
10Rasmus MaideEstoniaTiit Hendrik PiibelehtEstonia
11Andrias AdamsonJõgeva BKAndtriine NaviHTG
12Edgars KvālisOBKJānis Treijs
13Dace UlmaneInese K
14Anna BaboshinaRussiaAlena IgnatevaRussia
15Anastasija KostinaRussiaAnna YakuninaRussia
16Aleksei MiatlevRussiaSergey OvsienkoRussia
17Sergey MatushkoRussiaMariia VinogradovaRussia
18Kevin IbrusHTGMihkel ReinulaHTG
19Emīls GeistautsLSBKKārlis SkābeLSBK
20Sandis ZukulisUldis Priekulis
21Janis IlzinsRSPVIktors IldeikinsRSP
22Zita StāmereOBKNauris ĀrmanisOBK
23Janis DzenisSLTZintis VicinskisSLT
24Inga LūceOBKDace RostokaRSBK
25Enna ElismäeESTRain MürkhainEST
26Viesturs MušpertsRoberts Šļaukstiņš
27Karmena LaubergaMaija Sjomkāne
28Lauri NaberESTMeelis KuldkeppEST
29Pauls OzoliņšRSPRoberts JaunskalžeRSP
30Bruno RubenisBAB RīgaGundega LojaneOBK
31Valts UrbanovičsPaula Biseniece
32Egija StepiņaSBKGatis PriedītisSBK
33Indulis KūriņšDobeleAinārs LeinertsDobele
34Ainars ZalinkevicsDobeleAleksandrs BodrovsDobele
35Elizaveta GavrilovaRSPRūdolfs BaronsRSP
36Ilze BirznieceIldze Lauka
37Ilze AndersoneEgons Lavendelis jun
38Johanna PiiborTartuAleksis ZalitisTartu
39Toms StraumeRSPJolanta Gundega BrokaSBK
40Valerijs GorovojsSBKPēteris GrandānsOBK
41Ēriks GrandānsOBKIlze StradiņaOBK
42Rainers KreitālsRSPPauls Olafs StraumeRSP
43Mārtiņš LorencsKārlis Liepiņš
44Ralfs RubinsrspMārcis Līvmanis
45Sintija SalminaOBKAlvīne IkaunieceLSBK
46Beatrise Bethere Janis Bethers
47Markuss Gustavs ĶēniņšOBKEmīls SussOBK
48Irina MariņinaOBKEinārs KantānsSBK
49Rinalds BērziņšSBKRūdolfs LiģerisSBK
50Evita SulmaneRSPKsenija MaceralikaRSP
51Jaagup KirmeTartuRasmusZalite
52Roberts PočkaksOBKMārtiņš BrīdiņšOBK
53Eduards JēkabsonsOBKEdgars BāgantsOBK
54Mārtiņš EgleOBKIvars LiepaSBK
55Gatis MeikulisSlazdsValters KalnačsSlazds
56Ilze VeisaOBKAivars VeissOBK
57Martin MaasikRSPKarl Markus PruulRSP
58Antra IlzinaOBKValdis KuksaOBK
59Inese BrokaSBKMāris LasmanisSBK
60Gundega OzoliņaOBKDagnija Dirba
61Imants SukutsSBKĪvs BrintenieksSBK
62Kārlis Ķuzis SBKKristaps Krauze SBK
63Dainis BriedisOBKAndris PutniņšRSBK
64Agris LasmanisSBKDidzis KonuševskisSBK
65Olivers LigersRSPJanis Helvijs JaunzemsRSP
66Madara SulmaneRSPRoberts MurmanisRSP
67Arnis PrieditisRSPTatjana VisotinaLU
68Elo Maria PaumanTartuKati IherTartu
69Mirjam IherTartuRao ZvorovskiTartu
70Raigo LuhaorgReaalJasper VähkTallinn
71Nauris PelsisToms Šulmanis
72Aigars ĢērmanisJānis Bendiks
73Mari KolkESTAarne SägaEST
74Ott LoperESTJuhan Jasper SaviEST
75Sander LõbuESTJoosep KeskkülaEST
76Aina KurosawaESTKarl Friedrich KollomEST
77Toomas KirsingESTAnabel OjaEST
78Albert PedmansonESTHerman PedmansonEST
79Tõnu UustareESTTrevor MäeEST
80Sten-Olaf VäitsJõgeva (EE)Margus KuzenkoJõgeva (EE)
81Lenarts StraumeDzilnuciemsAivar TihanePärnu
82Laura Freimane SBKKristīne Bērziņa SBK
83Susanna LaanESTMartin VasarEST
84Klavs KonradsSBKSanita KeireSBK
85Manglus LemberESTJanis RatnieksLAT
86Ieva SvētiņaDruvaMaija ZilberteDruva
87Normunds SvētiņšSBKJuris ŠkuškovniksSBK

[ENG] Number of registered:

[ENG] Back to main page | [ENG] Back to top

[ENG] Tournament page visits: 2910