Nordic Friendship League

In English

Etusivu | Kalenteri | Joukkueet | Tulokset | Bulletiini | Säännöt (PDF) | Jury (PDF) | Forum | 2007 | ... | 2017

Winter 2017-2018

Joukkue Pelaajat BBO-nimimerkki Yhteystiedot Lohko
(FIN) CassiniVäinö Kelhä
Pirjo Juuri-Oja
Erkki Juuri-Oja
Jarmo Laakso
Kalevi Paavola
viski
mutsi
erkki ( captain )
kisko
kaaleppi
erkki.juuri-oja@kolumbus.fi B
(FIN) LAKE BOTTOMTimo Järvi
Reijo Sillanpää
Heikki Mattila
Tapio Siivonen
Martta Heino
Tanja Oinonen
thjj
erjs
hesu 1
new_deal
vompatti
spedexx
timojarvi@gmail.com A
(FIN) JYVÄSKYLÄLasse Utter ( captein )
Ari Pöppönen
Jouni Juuri-Oja
Jorma Valta
Markku Pekkinen
Osmo Kiema
Lasu
artsi
JJfin
Jorma
runnerup
blindish
lasse.utter@kolumbus.fi 040-747 85 28 B
(FIN) VILTTIKETJUOsmo Parviainen
Jan Erik Pettersen
Tatu Heikkinen
Pasi Suominen
Hannu Ojanen
Matti Koivisto
Olli Perkiä
Olli Puurtinen
vilttiukko 040-5221267

tatu77
potilas
f3e6g4Dh4x
mattik
ollip
luhvi
osmoparv@gmail.com B
(FIN) TRANSEARCHPia Erkkilä
Kari Engelbarth
Heikki Lehtonen
Juho Granström
Hulda Ahonen
Raija Tuomi
Pian (captein )
kareng


Hulda
Tuomi
kari.engelbarth@transearch.com  A
(FIN) KANASETJan Zimmer
Tero Venäläinen
Hannu Salminen
Mika Kananen
Yrjö Tolvanen
Jonatan Gröndahl
janzi 050-5628991
terovee
hande56
mikapk
tolvyrj

jwzimmer@gmail.com  A
(FIN) KAINUUJuha Luostarinen ( captein )
Piia Ruottinen
Petteri Nieminen
Matti Tapaninen
Ari Kyllönen
judolu +358400 586 118
piruotti
otto76
Bantsku
rdari
iikori@hotmail.com A
(FIN) SAVOMarkku Seppänen
Martti Seppänen
Pekka Söderlin
Janne Seppälä ( captein )
Jarmo Siekkinen
Markku
Maras
ollipekka
lovetoslam puh 0440620722
jarski
janne@malja.fi A
(NOR) ALTAPaul Thomassen
Svein O. Ernstsen
Svein Andersen
Lemet Ivar Hætta
Ivar Bull
Svein Erik Bull
Jan Ragnar Guttormsen
PITnor
sveino
sveina
sjaman1
ivarbull
sebull
jan ragnar
seribull@online.no B
(NOR) VADSØJarno Mikael Johnsen
Freddy Johansen
Knut Busk
Jan Ove Bernhardsen
Jarl Kvikstad
Idar Hansen
Johnny Lund
Bjørn Inge Hanssen
jarno ( captein )
Rekko
knutbus
Jarre1
Welmar
idarino
Feskern
Binge
jarnojo@hotmail.com A
(FIN) FINLAND juniorsOskari Koivu
Aapo Nieminen
Väinö Törnroos
Aleksi Aalto
Hermanni Huhtamäki
Tatu Sammalisto
Janne Tuononen
osku7
superspede (captein )puh0400-637702

veeti10
hermannihu
tade25
URfinnishd
mosse.nieminen@hotmail.com B
(NOR) TROMSØTrond Bårdsen
Erlend Skjetne
Kristian B Ellingsen
Peter Marstrander
Gunnar Harr
Ingar Kofoed Hansen
irinaa
gamlemor
krisell
pbmarstr
sjef1

trbaardsen@msn.com A
(LAT) SIGULDAKarlis Rubins
Martins Lorencs
Jurijs Balasovs ( captein )
Uldis Bethers
Andris Soroka
karlisr
Malorencs
Perkons
Uldis
Andsor
juris.balasovs@gmail.com A
(FIN) Lääkitys OKKati Sandström
Martti Meronen ( captein )
Olli Rahi
Outi Rahi
Cats3
maramero puh.+358400189240
orahi
norppa
meronen@saunalahti.fi A
(EST) JOGEVAUlis Riisalu
Hannes Nirk
Tõnis Pleksepp
Toivo Jullis
Oleg Sirotin ( captein )
Elina Torv
Teno Lutter
ylis
tuulispask
comb3
mustjaak
187lex
sirkel
ee132
oleg@sirotin.ee A
(NOR) FREDRIKSTADIwona Larssen ( captein )
Asmund Stokkeland
Kenneth Wik
Hallgeir Gåsø
Baar Olav Aasan
Kare Bogä aka
Jan Tybring Aralt
Sverre Johnsen
cruella
stokken
helium
tuborg10
BaardOlav
osvaill83
jaralt
sverjohn
jollyvonne@gmail.com B
(NOR) KULTURRanja Sivertsvik ( captein )
Haldor Sunde
Leif Arild Lothe
Odd Egil Nygård
ranja
haldor ( captein )
xlal
oddegil
hald-su@frisurf.no.  B
(EST) CFTAivo Lokk
Uku Liivamägi
Lauri Kann
Rainer Sults
Indrek Tulp
alcesius
ukumon
tainas
sults
prooton
aivo.lokk@gmail.com B
(LAT) LATVIA U 20 Elizaveta Gavrilova
Eriks Vilunas
Pauls Ozolins
Roberts Jaunskalze
Rudolfs Barons
Toms Straume
Lelliana
DJ_EV
Loxs
Dewro
MokTa425
straume
liza1400@inbox.lv B
(FIN) FIN OPENPekka Viitasalo
Mika Salomaa
Kauko Koistinen
Clas Nyberg
Vesa Fagerlund
Arttu Karhulahti
bagman puh.0505941516
mikki
koistinen
paisti
muppe
arderi
piv@iki.fi B
(NOR) SORREISAJan Einar Sætre
Dag Stokkvik
Stian Evenstad
Espen Larsen
Steingrim Ovesen
Roy Hugo Olsen
Jonny Reinholdtsen
putte
stokk1
StianAS
espen352
sov62
scupido
jony
jein-sae@lyngenrevisjon.no A

Yhteensä 21 ilmoittautunutta.